OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 grudnia  2019 r.

 1. Przeżywamy dziś 2 niedzielę Adwentu jest to jednocześnie Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Prośmy za wstawiennictwem Matki Bożej o dar czystości serca. Powierzajmy jej szczególnie młode pokolenie aby kształtowało swoje serca i sumienia na wzór Niepokalanego Serca Maryi.
 2. W tym tygodniu w piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne program znajdziemy w naszym biuletynie parafialnym. Rekolekcje będzie prowadził ks. Szczepan Bugaj dyrektor Caritas diecezji płockiej.
 3. Jest jedna zmiana w programie rekolekcji w stosunku do ubiegłych lat. Ostatnia Msza święta w sobotę będzie o godzinie 1900 i będzie tak jak zwykle z formularza niedzielnego.
 4. Proszę o przypominanie najbliższym o rekolekcjach, tak aby jak najwięcej z nas z nich skorzystało.
 5. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godziny 1630- 1730
 6. Wyjazd do starszych i chorych w czwartek od godziny 900
 7. Od dziś możemy nabywać świece Caritas z których dochód przeznaczony jest dla dzieci potrzebujących. Ceny świec jak w zeszłym roku mała świeca 6 zł duża świeca 12 złotych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
 8. Jeśli byliby starsi albo chorzy którzy nie mogą przybyć do kościoła a chcieliby przystąpić do spowiedzi i komunii świętej Bożonarodzeniowej proszę zgłaszać takie osoby jeszcze przed świętami udamy się do nich z komunią świętą.
 9. Możemy nabywać kalendarze parafialne w cenie 15 złotych.
 10. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczamy na potrzeby Ojca rekolekcjonisty.
 11. Proszę nie odkładać spowiedzi adwentowej na ostatnią chwilę. Podczas rekolekcji będą spowiadać księża z sąsiednich parafii skorzystajmy z tej okazji.
 12. Przypominam o jarmarku bożonarodzeniowym na terenie naszej Straży pożarnej z którego dochód będzie wsparciem dla państwa Dąbrowskich którzy stracili część majątku w pożarze.