OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 LUTEGO 2019 ROKU

  1. Przeżywamy dziś 2 niedzielę Wielkiego Postu. Ewangelia przypomina nam wydarzenie Przemienienia Pańskiego na górze Tabor. Przemienienie jest przygotowaniem do przyjęcia i zrozumienia męki Chrystusa a także objawieniem Jego boskości. Niech scena z Przemienienia przypomina nam o tym, że nasze życie ma być zawsze zakorzenione w Bogu
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne.

          Wtorek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30- 17.30

           Piątek Adoracja Krzyża od 16.00- 16.45

           Droga Krzyżowa od 16.45- 17.30

           Niedziela Gorzkie żale po mszy świętej o godzinie 11.30

  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą solidarności z misjonarzami na całym świecie
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozprowadzamy czekoladowe baranki na stół wielkanocny cena jednego 5 zł. Dochód jest przeznaczony na kolonie dla dzieci organizowane przez Caritas.
  3. W bocznym ołtarzu przy Matce Bożej jest skarbona na ofiary na grób Pański i kwiaty do Grobu Pańskiego, kto chciałby złożyć ofiarę, może to uczynić.
  4. Wyjazd Wakacyjny Dzieci, młodzieży oraz rodzin jest organizowany w dniach 24-29 czerwca. W tym roku jedziemy: Wrocław-Karpacz-Praga-Skalne Miasto. Koszt całkowity od jeden osoby to 1000 zł. Dzieci, które pomagały przy rozwożeniu kredy będą miały obniżony koszt z zebranej sumy. Zbiórka z balu będzie również dzielona na dzieci, które pomagały w przygotowaniu balu lub pomagały ich rodzice oraz które angażują się w życie parafii tj: Ministranci, lektorzy, schola, oraz asysta procesyjna itp.                                    W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Feliks Galiński wieczny odpoczynek racz mu dać Panie .