RAJD NA ZAKOŃCZENIE

PRZYGOTOWAŃ

DO ŚDM 2016

 

 

Ostatnim przygotowaniem do wyjazdu na Światowe Dni  Młodzieży była wspólna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele parafialnym w Cieksynie, rajd rowerowy, wizyta n pobliskim  polu golfowym, przejażdżka wozem konnym, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zawody sportowe, przeciąganie liny i turniej strzelania z wiatrówki. Rajd zgromadził ponad 70 osób. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawiły. Wiele osób odkryło swoje talenty podczas poszczególnych dyscyplin.

 

Niektóre z nich zostały nagrodzone specjalnym pucharem. W konkurencji „rzut gumofilcem do celu” wygrała Julia Ługowska. A statuetkę dla najlepszego snajpera strzelającego z wiatrówki wywalczył Dawid Sitkiewicz, który pokonał 20 współzawodników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za obecność  oraz wspólną zabawę!

 

Na ręce gospodarzy Państwa Józefa i Krystyny Kowalskich (u których odbyła się impreza),  składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy swoim sercem i życzliwością wsparli to wydarzenie oraz nasz wyjazd do Krakowa na ŚDM.

 

 

Odliczamy już godziny do przybycia zagranicznych pielgrzymów do Polskich diecezji i rodzin. Wybieramy się do Płocka, aby wziąć udział w inicjatywach zaproponowanych przez organizatorów.

 Parafialne Centrum ŚDM w Cieksynie

Galeria

Filmik z rajdu na Parafialnym Facebooku