SIERPIEŃ

Pożegnacie proboszcza  Ks. Krzysztofa Krawczaka i wikariusza Ks. Marka Grabowika.

Posługę w naszym kościele zakończył proboszcz Ks. Krzysztof Krawczak i wikariusza Ks. Marka Grabowika.

Powitanie nowego proboszcza Ks. dr. Ryszarda Kolczyńskiego i nowego wikariusza Ks. Tomasza Kaszanka

Kiedy pożegnaliśmy księży nadszedł, więc także  czas na powitanie nowego proboszcza Ks. dr. Ryszarda Kolczyńskiego i wikariusza Ks. Tomasza Kaszanka. Wierni życzyli nowym księżom wielu Łask Bożych.

Wyjazd dzieci i młodzieży do Rostkowa

Grupa dzieci i młodzieży z księdzem wikariuszem pojechali do Rostkowa. Tam uczestniczyli we Mszy Świętej.

Akcja ŚDM ,,NAPEŁNIJ DZBAN"

17 października w Nasielsku - w siedzibie dekanalnego Duszpasterza Młodzieży ks. Grzegorza Walczaka -odbyło się szkolenie dla młodzieży z całego tutejszego dekanatu. W tym specjalnym spotkaniu, – na które przyjechał osobiście sam „szef STUDNI JAKUBOWEJ w Płocku” ks. Rafał Grzelczyk - brała udział również młodzież z naszej parafii.

3 października - Wyjazd do parku linowego do Pomiechówka

3 października  grupa 20 osób: ministrantów, lektorów i osób należących do scholki parafialnej, wyjechała do Pomiechówka do tamtejszego parku linowego.  Większość osób była pierwszy raz w parku linowym. Po skończonej zabawie wszyscy poszli na pyszną grochówkę.

Misje Parafialne

Peregrynacja obrazu Matki Bożej Częstochowskiej

galeria

21 listopada - Wyjazd młodzieży ŚDM do kina na ,,Listy do M2"

21 listopada 30 osobowa grupa z Ks. Tomkiem

pojechała do Warszawy do Arkadii na film pt. ,,Listy do M 2". Na koniec wyjazdu udali się na obiad do McDonald'u.

28 listopada - Dekanalne rozgrywki piłki nożnej

28 listopada w Nasielsku - w hali sportowej przy ul. Lipowej – odbył się Turniej Piłki Halowej dla Liturgicznej Służby Ołtarza naszego dekanatu.  W kategorii SZKÓŁ PODSTAWOWYCH nasi młodsi ministranci zajęli III miejsce i zdobyli pamiątkowy puchar, którym później triumfalnie cieszyli się w swoich rodzinach i ZS nr 3 w Cieksynie.

Codzienne Roraty

Spotkanie formacyjne LSO - wyjazd na szkoły podstawowej w Dębinkach

Grupa dzieci i młodzieży z Ks. Tomkiem pojechaliśmy na sale gimnastyczną do Dębinek. Na sali rozgrywały się różne zawody. Na koniec naszej wizyty w Dębinkach rozegrały się zawody w piłkę nożną.

14 grudnia - Betlejemskie Światło P0okoju w naszym parafialnym kościele

galeria

22 grudnia - Spotkanie opłatkowe dla kół różańcowych, scholi , ministrantów i lektorów

Wszystkie grupy parafialne spotkały się razem w naszym parafialnym kościele i  dzielili się opłatkiem oraz wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy.

Koncert kolędowy