Aktualności

Różaniec do granic nieba

Przyłączamy się do wspólnej modlitwy pokutnej. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele od 2-8 listopada.

Czytaj

Podsumowanie nabożeństw różańcowych

W Uroczystość Wszystkich Świętych podczas Mszy św. o 10:00 wręczyliśmy nagrody dla dzieci za udział i prowadzenie różańca w kościele.

Czytaj

DEKRET BISKUPA PŁOCKIEGO

Módlmy się również o pokój serc i łaskę głębokiego nawrócenia dla każdego z nas. Miłosiernemu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych na skutek panującej pandemii.

Czytaj

ZARZĄDZENIE BISKUPA PŁOCKIEGO

Ponadto zachęcam wiernych do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów bliskich na czas przed uroczystością Wszystkich Świętych i podczas jej oktawy.

Czytaj

Imieniny ks. Łukasza

Z okazji imienin ks. Łukasza życzmy Bożego błogosławieństwa, darów Ducha św. i opieki Matki Bożej.

Czytaj

Liczenie wiernych 2020

Wskaźnik communicantes oblicza się jako odsetek katolików przyjmujących Komunię św. w trakcie niedzielnej Eucharystii w odniesieniu do ogólnej liczby zobowiązanych.

Czytaj

XX Dzień Papieski TOTUS TUUS

Tegoroczny Dzień Papieski wpisuje się w 100. rocznicę urodzin i 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II oraz 20-lecie Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Czytaj

Powszechny Spis Rolny 2020

Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Służą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych, opartych na analizie danych.

Czytaj

Pod Twoją obronę- rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe

W kościele różaniec od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30, w sobotę o godzinie 18:30, w niedzielę o godzinie 15:30

Czytaj

Uroczystość sakramentu bierzmowania

W sobotę, 26 września 2020 r. młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk Księdza Infułata prof. dra hab. Wojciecha Góralskiego.

Czytaj