Aktualności

Modlitwy do św. Rocha

Chwalebny Św. Rochu, świecki pielgrzymie w Europie, zarażony, uwięziony; lekarzu ciał prowadzący ludzi do Boga, wstawiaj się za nami i wybaw nas od udręk cielesnych i duchowych. Św. Rochu - módl się za nami. Amen

Czytaj

Spowiedź adwentowa

W tym tygodniu w piątek i w sobotę będzie możliwość spowiedzi adwentowej.

Czytaj

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Kartki świąteczne wykonane przez uczestników konkursu zostaną przekazane podopiecznym Domu Seniora "Anna" w Smulskach.

Czytaj

Opłatek na wigilijny stół

Opłatki na wigilijny stół można nabyć u Pana Organisty po każdej Mszy Świętej w niedzielę, w tym tygodniu Pan Organista odwiedzi następujące wioski z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych:

Czytaj

Świece Caritas na wigilijny stół

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego jak co roku już od niedzieli 22 listopada rozpoczynamy akcję Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020.

Czytaj

Różaniec do granic nieba

Przyłączamy się do wspólnej modlitwy pokutnej. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele od 2-8 listopada.

Czytaj

Podsumowanie nabożeństw różańcowych

W Uroczystość Wszystkich Świętych podczas Mszy św. o 10:00 wręczyliśmy nagrody dla dzieci za udział i prowadzenie różańca w kościele.

Czytaj

DEKRET BISKUPA PŁOCKIEGO

Módlmy się również o pokój serc i łaskę głębokiego nawrócenia dla każdego z nas. Miłosiernemu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych na skutek panującej pandemii.

Czytaj

ZARZĄDZENIE BISKUPA PŁOCKIEGO

Ponadto zachęcam wiernych do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów bliskich na czas przed uroczystością Wszystkich Świętych i podczas jej oktawy.

Czytaj

Imieniny ks. Łukasza

Z okazji imienin ks. Łukasza życzmy Bożego błogosławieństwa, darów Ducha św. i opieki Matki Bożej.

Czytaj