XX Niedziela zwykła 20 sierpnia 2023 r.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE  20 NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO 20 SIERPNIA 2023 ROKU. 

1. Przeżywamy dziś 20 niedzielę okresu zwykłego. W naszej parafii przeżywamy dziś odpust ku czci świętego Rocha, prośmy naszego patrona, aby wypraszał nam i całej naszej parafii wszelkie łaski.

2. Dziękuje księdzu Markowi Brulińskiemu za to że zgodził się przewodniczyć naszym uroczystościom odpustowym.

3. Dziękuje wszystkim, którzy zadbali o przygotowanie uroczystości odpustowych dziękuję za przygotowanie terenu wokół kościoła sprzątanie i udekorowanie kościoła, udział w procesji liturgicznej, zorganizowanie poczęstunku dla nas i naszych gości.            

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godziny 1630do 1730 

5. W najbliższą niedzielę będziemy mogli zapisywać intencje mszalne na przyszły rok 

6. Dnia 29 sierpnia we wtorek od godziny 1400 w centrum medycznym ul Rostkowskiej 8 w Nasielsku będzie można wykonać następujące badania echo serca usg piersi usg tarczycy usg stawów usg nerek usg płuc szczegółowe informacje w gablocie parafialnej przy wejściu do kościoła

7. Parafia p.w. św. Katarzyny w Nasielsku organizuje w dniach 19 - 28 września br. pielgrzymkę do sanktuariów Francji - Lourdes i La Salette oraz do innych miejscowości. Po drodze nawiedzimy sanktuarium MB w Banneux (Bane) i Altoting w Niemczech. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Dokładny program znajdziemy na stronie parafii. Zainteresowani - zgłoszenia i informacje u ks. Proboszcza te. 502 215 385.