Aktualności

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Kartki świąteczne wykonane przez uczestników konkursu zostaną przekazane podopiecznym Domu Seniora "Anna" w Smulskach.

Czytaj

Opłatek na wigilijny stół

Opłatki na wigilijny stół można nabyć u Pana Organisty po każdej Mszy Świętej w niedzielę, w tym tygodniu Pan Organista odwiedzi następujące wioski z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych:

Czytaj

Świece Caritas na wigilijny stół

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego jak co roku już od niedzieli 22 listopada rozpoczynamy akcję Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2020.

Czytaj

Różaniec do granic nieba

Przyłączamy się do wspólnej modlitwy pokutnej. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele od 2-8 listopada.

Czytaj

Podsumowanie nabożeństw różańcowych

W Uroczystość Wszystkich Świętych podczas Mszy św. o 10:00 wręczyliśmy nagrody dla dzieci za udział i prowadzenie różańca w kościele.

Czytaj

DEKRET BISKUPA PŁOCKIEGO

Módlmy się również o pokój serc i łaskę głębokiego nawrócenia dla każdego z nas. Miłosiernemu Bogu polecajmy wszystkich zmarłych na skutek panującej pandemii.

Czytaj

ZARZĄDZENIE BISKUPA PŁOCKIEGO

Ponadto zachęcam wiernych do indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów bliskich na czas przed uroczystością Wszystkich Świętych i podczas jej oktawy.

Czytaj

Imieniny ks. Łukasza

Z okazji imienin ks. Łukasza życzmy Bożego błogosławieństwa, darów Ducha św. i opieki Matki Bożej.

Czytaj

Liczenie wiernych 2020

Wskaźnik communicantes oblicza się jako odsetek katolików przyjmujących Komunię św. w trakcie niedzielnej Eucharystii w odniesieniu do ogólnej liczby zobowiązanych.

Czytaj

XX Dzień Papieski TOTUS TUUS

Tegoroczny Dzień Papieski wpisuje się w 100. rocznicę urodzin i 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II oraz 20-lecie Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Czytaj