XXI Niedziela Zwykła - 23 sierpnia 2020 r.

1. Przeżywamy dziś 21. niedzielę okresu zwykłego. Ewangelia przypomina nam prawdę, że każdy kto zaufa Chrystusowi i będzie Jego uczniem spotka wielu braci i sióstr, dla których będzie jak ktoś najbliższy z rodziny.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godziny 16:30- 17:30.

3. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się czynnie w przygotowanie i przeprowadzenie Uroczystości odpustowych ku czci św. Rocha.

4. Od dzisiejszej niedzieli możemy zapisywać intencje Mszy świętej na przyszły rok.

5. Mobilne Centrum Badań organizuje badanie pod kątem miażdżycy tętnic osteoporozy oraz zakwaszenia organizmu. W ambulansie będzie możliwość nabycie testu kasetkowego na obecność przeciwciał oraz wykrywające infekcję korona wirusa. Badanie będzie w ambulansie w czwartek 27 sierpnia 2020 o godzinie 14:45 na parkingu przy kościele w Cieksynie.

6. Stowarzyszenia Skafander zaprasza młodzież w wieku od 13 do 21 lat na naukę chodzenia na szczudłach w dniach 25-29 sierpnia w godzinach 11:00-14:00.

7. Burmistrz Nasielska i Wójt Gminy Pomiechówek informują o zbliżającym się terminie spisu rolnego na terenie całego kraju. Spis będzie prowadzony od 1 września do 30 listopada tego roku szczegóły na stronach internetowych urzędów.

8. Zapowiedzi przedślubne Maciej Mroziuk par. Kroczewo Joanna Ziółkowska par. tut. zap. 3.