XXVII Niedziela Zwykła - 4 października 2020 r.

 1. Przeżywamy dziś 27 niedzielę okresu zwykłego. Ewangelia przypomina nam prawdę o tym że Bóg jest nieskończenie miłosierny i chce zbawienia każdego człowieka. Kiedy człowiek odrzuca miłosierdzie pozostaje mu jedynie sprawiedliwość Boża.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godziny 16:30 – 17:30.

3. Obecna niedziela to pierwsza niedziela października po sumie ostatnia procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

4. Kończymy zapisywanie dzieci klas 3 do pierwszej komunii świętej. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w niedzielę 11 października po Mszy św. o godzinie 11:30. Na tej Mszy świętej dzieci otrzymają różańce jako pamiątki do pierwszej komunii świętej.

5. Dzieci klas 4 przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych tak jak co roku powinny przystąpić raz w miesiącu do spowiedzi świętej z okazji Pierwszego Piątku miesiąca. Kartki na spowiedzi pierwszopiątkowe możemy odbierać w zakrystii.

6. Zachęcam wszystkich do rodzinnego odmawiania modlitwy różańcowej. W kościele różaniec do poniedziałku do piątku o godzinie 16:30 w sobotę o godzinie 18:30 w niedzielę o godzinie 15:30. Proszę aby niedzielne nabożeństwa różańcowe prowadziły kolejno nasze kółka różańcowe.

7. W piątek o 18:30 spotkanie dla młodzieży w Sali na plebanii, w sobotę o 10:00 zbiórka dla ministrantów w kościele.

8. Zapowiedzi przedślubne Daniel Zawadzki par. tut Justyna Sobiecka par. św. Wojciecha Nasielsk zap. 3