Niedziela Świętej Rodziny - 27 grudnia 2020 r.

 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Świętej Rodziny. Wpatrując się w życie Maryj, Józefa i Jezusa uczymy się prawdziwych wartości rodzinnych- miłości, pracowitości, skromności, ciszy, zaufania Bogu. Modlimy się za wszystkie rodziny naszej parafii, szczególnie za te, które przeżywają trudne chwile choroby lub różnego rodzaju kryzysy.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godziny 16:30- 17:30.

3. W tym tygodniu kończymy rok 2020. Msze święte o godzinie 17:30 i 18:00

4. W piątek 1 stycznia 2021 roku. Uroczystość Matki Bożej Rodzicielki. Jest to święto nakazane traktowane jak niedziela. Msze święte o godzinie 10:00 11:30 16:00

5. Wizyta u starszych i chorych zostaje przełożona na 8 stycznia w piątek od godziny 9:00.

6. Przypominam, że wizyta duszpasterska w tym roku będzie miała miejsce w kwietniu i maju po Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

7. W niedzielę 10 stycznia po Mszy świętej o godzinie 1130 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Proszę o obecność przynajmniej jednego z rodziców, nieobecność na spotkaniu proszę zgłaszać odpowiednio wcześniej. Brak jakiegokolwiek uczestnictwa dzieci w mszach niedzielnych w tym semestrze skutkuje przesunięciem komunii świętej za rok w klasie 4.

8. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji w naszym Kościele na okoliczność Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim Parafianom za dobroć, zrozumienie, życzliwość, ofiarność i poświęcenie swojego wolnego czasu. Dziękujemy Pani Jolancie Gajewskiej, Szymonowi Kornatowskiemu, Ilonie Majewskiej, Emilii Drążkiewicz, Państwu Beacie i Przemysławowi oraz Szymonowi Sagalskim. Dziękujemy Państwu Kęcińskim z Zaborza za piękne choinki oraz za pomoc w ich obsadzeniu Panu Jarosławowi Kasiakowi.