IV Niedziela zwykła - 31 stycznia 2021 r.

 1. Przeżywamy dziś 4 niedzielę okresu zwykłego. Ewangelia ukazuje nam prawdę o tym, że słowo Jezusa ma moc uzdrawiania. Lektura Pisma Świętego i medytacja nad Słowem Bożym to droga do naszego rozwoju duchowego i poznawania woli Bożej w naszym życiu.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godziny 16:30 do 17:30

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca wizyta u starszych i chorych od godziny 9:00

4. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godzinie 17:00 18:00 18:30 zapraszamy do wspólnej modlitwy, jeśli to możliwe przynosimy na nabożeństwa świece.

5. Dziękujemy ministrantom i księdzu Łukaszowi za posprzątanie dekoracji bożonarodzeniowej.

6. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość odpustową ku czci świętej Doroty Msze święte o godzinie 8:00 10:00 12:00 16:00 zapraszamy wszystkich do udziału w uroczystości odpustowej i skorzystania z daru Bożej łaski, jakim jest odpust ofiarowany we własnej intencji.

7. Rozpoczęliśmy kapitalny remont domu parafialnego Betanii na stronie internetowej parafii w zakładce aktualności będziemy mogli zobaczyć jak wygląda stan budynku i jak postępują prace remontowe.

8. W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Marianna Ziemińska śp. Władysław Krawczyk śp. Grażyna Cegłowska wieczny odpoczynek racz im dać Panie.