I Niedziela Wielkiego Postu - 21 lutego 2021 r.

 1. Przeżywamy dziś 1 niedzielę Wielkiego Postu. Ewangelia o kuszeniu Jezusa wyraźnie wskazuje, kto jest naszym największym wrogiem i kto chce za wszelką cenę oddalić nas od Boga. Ufajmy Miłosierdziu Bożemu i czyńmy wszystko by nie ulec pokusie oddalenia się od Boga.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godziny 16:30-17:30.

3. W każdy piątek Nabożeństwo Drogi krzyżowej. Najpierw od godziny 16:00 do 16:45. Adoracja Krzyża a po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę po sumie.

5. Niech Wielki Post będzie dla nas okazją do dobrych postanowień. Niech będzie owocnym czasem pracy nad sobą na swoimi wadami, grzechami złymi przyzwyczajeniami. Na ołtarzu św. Rocha można zaopatrzyć się w pomoc w przeżywaniu tegorocznego Wielkiego Postu. Jest to zdrapka wielkopostna. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji świadomego, pobożnego przeżywania tego czasu. Ofiarę (3,5 zł.) za zdrapkę można złożyć do puszki stojącej na ołtarzu.

6. Zapowiedzi przedślubne Wiktoria Sitkiewicz par. tut. Alan Szcześniak par. św. Michała Archanioła w Płońsku zap. 2

7. W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Zygmunt Dalecki, śp. Andrzej Krzysztof Łukasiewicz, śp Ireneusz Albin Latkowski wieczny odpoczynek racz im dać Panie…