IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza 25 kwietnia 2021 r.

 1. Przeżywamy dziś 4 niedzielę Wielkanocy. Jest to Niedziela zwana niedzielą Dobrego Pasterza. Jezus, jako Doby pasterz prowadzi nas, zagubionych szuka, słabych umacnia, pomaga tym, którzy wybrali Jego drogę. Dajmy się prowadzić w naszym życiu Jezusowi.

2. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godzinny 16:30- 17:30

3. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maj, w naszej tradycji poświęcony czci Matki Bożej zachęcam do odmawiania lub śpiewania litanii do Matki Bożej w naszych domach, jeśli możemy spotykajmy się przy figurkach Maryjnych. W naszym kościele nabożeństwa majowe. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godzinie, 17:30 jeśli w tych dniach byłaby komunia święta o godzinie 17:00 to po Mszy świętej komunijnej. W sobotę po Mszy świętej o godzinie 19:00 a w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 16:00.

4. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca, zapraszam asystę na Mszę świętą o, 1130 po której będzie procesja eucharystyczna.

5. Piotr Bloch par. tut. Agnieszka Tarwacka par. św. Anny Pomiechowo zap. 3 Klepczyński Łukasz par. tut. Katarzyna Gutowska par. tut. zap. 1 Radosław Sar par. św. Trójcy w Błoniu i Żaneta Zielińska par. tut zap. 1

6. W tym tygodniu odeszły do Pana śp. Wacława Kurpiewska śp. Barbara Werczyńska, śp. Felicja Kucharska, śp. Kazimiera Kasiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…