VII Niedziela Wielkanocna - Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa - 24 maja 2020 r.

1. Przeżywamy dziś 7 niedzielę okresu wielkanocnego – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus po 40 dniach przestał ukazywać się widzialnie na ziemi, ale nadal jest obecny w Kościele i działa, dając życie, przebaczenie, zbawienie. Ta niewidzialna obecność Pana daje i nam nadzieję, oraz wskazuje cel naszego życia – być razem z Bogiem. Abyśmy więc mogli być kiedyś razem z Nim, już teraz dajemy wyraz oczekiwaniu, przychodząc na Mszę św. i chociaż Go nie widzimy, wierzymy, że jest zawsze z nami.

2. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godzinie 18:00 w sobotę po Mszy św. o godzinie 1900 a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 16:00

3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godziny 16:30-17:30.

4. Polecajmy w naszych modlitwach dzieci, które w tym czasie przystępują do Pierwszej komunii świętej. Rodzice ufundowali dar ołtarza dla parafii mosiężny trybularz. Bóg zapłać.

5. Zachęcamy do włączenia się w akcję oddawania krwi dziś od godz. 9:00 do godz. 13:00 w Cieksynie na terenie boiska piłkarskiego KS WKRA CIEKSYN w autobusie przeznaczonym do poboru krwi. Krew jest przeznaczona dla chorej na białaczkę pięcioletniej Franciszki Borodzicz-Smolińskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich - grupa krwi nie ma znaczenia.

6. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Piotrowska par. tut. i Mateusz Konofalski par. Sochocin (zap. 3.)

7. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie kościoła składane do skarbony na ołtarzu Matki Bożej oraz wpłaty bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

8. W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Barbara Witkowska wieczny odpoczynek racz im dać Panie.