X Niedziela Zwykła - Uroczystość Trójcy Świętej - 7 czerwca 2020 r.

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Codziennie czyniąc znak krzyża wyznajemy wiarę w Boga w Trójcy świętej jedynego. Niech ta dzisiejsza uroczystość będzie dziękczynieniem Bogu za Jego miłość i opiekę nad nami.

2. W tym tygodniu wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte w naszym kościele o godzinie 8:00, 10:00 i 16:00. Po Mszy świętej o godzinie 10:00 procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. W czasie procesji mamy obowiązek zachowania norm jakie nakłada na nas Ministerstwo Zdrowia odległość od drugiej osoby do 2 m, a jeśli uważamy za stosowne możemy nosić maseczki ochronne.

3. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek i piątek od godziny 16:30- 17:30.

4. Módlmy się za dzieci, które w tym czasie przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

5. W dniu 16.06 (wtorek) od godziny 14:00 w Centrum Medycznym przy ul. Warszawskiej w Nasielsku odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych, kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne- koszt jednego badania 55 zł.

6. Zapowiedzi przedślubne: Paulina Pepłowska par. tut Bartosz Charzyński par. Nuna zap. 1

7. W tym tygodniu odeszli do Pana śp. Ryszard Kamiński, śp. Stanisław Dalecki i śp. Henryk Bartuzi. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…